Діалог про кохання

Діалог про кохання

Ерік Вольф Сігел – американський письменник і сценарист, прославився ще під час навчання в Гарварді, написавши сценарій культового мультфільму  «Жовтий підводний човен» для групи «The Beatles». Трохи пізніше він написав свій перший роман «Історія кохання», але видавництва протягом багатьох років відкидали рукопис. Проте, коли 1970 року книжка все-таки вийшла, то одразу ж стала бестселером і була перекладена більш ніж двадцятьма мовами, а продано було понад двадцять мільйонів примірників. 

Що для сучасних людей означає кохання? І взагалі, чи є місце для нього у нашому техногенному столітті? Чи, може, шекспірівські Ромео і Джульєтта – це вже просто відлуння далеких епох? Відповіді на ці запитання дає повість Сігела, за якою  у «Всесвітній літературі в сучасній школі» (№ 10, 2018) вийде розробка уроку.Творів про кохання написано безліч. Але саме крихітну повість «Історія одного кохання», яку можна прочитати за годину, читачі згадують роками. Розкрийте і ви для себе секрет такої популярності твору. 

Урок-діалог «Любов – це коли ні про що не треба шкодувати» за повістю Еріка Вольфа Сігела  «Історія одного кохання» пропонує провести у 9 класі Світлана Гарна,  завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителька зарубіжної літератури Барвінківської ЗОШ № 3 I–III ступенів, що на Харківщині.

На перший погляд  повість  «Історія одного кохання» лише про кохання. Але це на перший погляд.  Сігел у своєму творі порушує багато філософських проблем, зокрема величі кохання, відповідальності, стосунків батьків та дітей, соціальної нерівності, життя і смерті.

Отримувати анонси про всі авторські розробки можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці. 

На фото: Елі МакГро і Райан О'Ніл у фільмі «Історія кохання» (за повістю Еріка Сігела). Реж. Артур Гіллер, США, 1970. 
Опубліковано 2018-11-02 16:15:00

Останні новини

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Читати

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

Читати

Феномен емоційного інтелекту.  Технологія розвитку

Феномен емоційного інтелекту. Технологія розвитку

Читати