Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти: з надією на співпрацю

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти: з надією на співпрацю

У середині жовтня головний редактор видавництва «РА «Освіта України» Валентина Бойко відвідала Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Ця установа, себто люди працюють тепер у Сєвєродонецьку, що нині виконує функції адміністративного центру Луганської області.

Навіть невеличка екскурсія інститутом, який розмістився в крилі однієї з місцевих шкіл, багато про що говорить. На стендах – безліч інформації: умови для праці переселенські, а роботи он скільки зроблено (респект директорці Ірині Цимбал та її команді!).

Про особливості роботи педагогічних працівників, які перебувають у статусі переселенців, розповів заступник директора інституту Сергій Жерліцин. Нам хотілося б розказати про досвід луганчан з управління та інших освітніх напрямів на шпальтах «Інформаційного збірника для директора школи та завідувача дитячого садка». У цьому обіцяли посприяти завідувачка кафедри управління освітою,  кандидат педагогічних наук Лариса Михайлова та методист цієї кафедри Ганна Голеніщева, відповідальна за роботу з керівними кадрами. Поділитися напрацюваннями вчителів зарубіжної літератури в журналі  «Всесвітня література в сучасній школі» дала згоду Валентина Колодяжна, методист української мови і літератури. 

Круглий стіл «Сучасні засоби візуалізації навчального матеріалу: організація практичних робіт і досліджень з географії» із Валентиною Бойко, яка серед іншого ще й представляла авторські підручники та навчальні комплекти з географії, зібрав учителів міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінної. Ярослава Коваленко, методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, організувала цей захід так, що учасники і прослухали доповідь, і погортали навчальні посібники, і встигли розказати про проблеми навчально-методичного забезпечення.

Перебування на сході Україні довершила екскурсія містом, яку провела вчителька географії сєвєродонецької школи № 6 Тетяна Осколкова.

«Підсвідомо намагалася вловити дух міста – український чи, даруйте, сепарський, – розповідає  Валентина Бойко. – Ось графіті на будинку, а ось, бачу, результат досі актуальної на Сході акції «На фарбу» – оновили стовпи. Свіжі квіти біля новітнього пам’ятника захисникові Сєвєродонецька. Оголошення на дверях аптеки, написане від руки, щоб перевіряли ціни на ліки, – українською! Роблю висновок: «Сєвєродонецьк наш, український»! Переповнюють  позитивні емоції, передчуття цікавої співпраці, тому висловлюю щиру подяку всім освітянам, з якими випало зустрітися, й цьому чудовому місту за яскраве перебування на Луганщині!» – підсумовує головний редактор видавництва «РА «Освіта України».

Опубліковано 2018-11-04 22:53:00

Останні новини

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Читати

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

Читати

Феномен емоційного інтелекту.  Технологія розвитку

Феномен емоційного інтелекту. Технологія розвитку

Читати