Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер

Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер

Тема «Друга світова війна у європейській поезії» у програмі зарубіжної літератури представлена творами  К. І. Галчинського «Лист із полону», «Пісня про солдатів  з Вестерплятте»; Б. Ш. Окуджави  «До побачення, хлопчики…»; А. Марґул-Шпербера  «Про назву концтабору Бухенвальд» (на вибір учителя). Події Другої світової війни в цих творах показані з різних точок зору.

Марина Вітко, вчителька Помічнянської ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 1 імені Героя України Є. С. Березняка, пропонує аналітико-інтерпретаційне дослідження твору А. Марґул-Шпербера з використанням елементів технології «читання із зупинками». Спосіб роботи з інформацією в цій технології спонукає учня не «ковтати» визначену кількість інформації, а із зацікавленням розбиратись у суті питання,  залучати власний досвід, дослухатися до судження інших, відстоювати свою позицію, осягати логіку міркувань, нічого не сприймаючи на віру, формулювати свою думку.

Авторський урок вийде у «Всесвітній літературі в сучасній школі»  (№ 11, 2018).  Тут ви маєте змогу ознайомитись зі слайдами, використаними вчителькою.

Отримувати анонси про всі авторські розробки можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці. 

Завантажити презентацію

Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер Друга світова війна у європейській поезії. Альфред Марґул-Шпербер
Опубліковано 2018-12-03 16:15:00

Останні новини

Якби Том Сойєр навчався у вашому класі

Якби Том Сойєр навчався у вашому класі

Читати

Упізнай письменника та згадай ім'я героя. Як пограти на уроці

Упізнай письменника та згадай ім'я героя. Як пограти на уроці

Читати

Сальвадор Далі як «ілюстратор» літератури модернізму ХХ століття

Сальвадор Далі як «ілюстратор» літератури модернізму ХХ століття

Читати