Джек Лондон. «Жага до життя»

Джек Лондон. «Жага до життя»

Розв'яжіть кросворд онлайн

Систему різнорівневих завдань для 6 класу за оповіданням Джека Лондона «Жага до життя» надруковано у  «Всесвітній літературі в сучасній школі»  (1, 2019). Отримавши журнал, ви матимете змогу прогулятись сторінками життя і творчості письменника за уривками із книжки Ірвінга Стоуна «Моряк у сідлі», а завдяки «Хмарі слів» – виявити проблеми, які порушує Джек Лондон у своєму оповіданні. Ваші учні не нудьгуватимуть, адже протягом уроку треба буде визначити сюжетно-композиційні  елементи твору, проаналізувати образ Білла, попрацювати із цитатами, здійснити аналітичний переказ епізодів оповідання тощо. А ще можна завантажити презентацію.

Крім того, автор уроку Володимир Глібовець, учитель зарубіжної літератури Гребінківської гімназії,  розробив і кросворд. Пропонуємо вам перевірити свої знання і розв’язати його просто на нашій сторінці: 

Отримувати анонси про всі авторські розробки можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці.
Передплатити/придбати  «Всесвітню літературу в сучасній школі»  можна у рубриці "Передплата", а також, звернувшись за телефонами: 067-952-3476, 050-737-4696, або надіславши запит електронною поштою vsesvitka@ukr.net чи повідомлення у Фейсбуці

Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя» Джек Лондон. «Жага до життя»
Опубліковано 2019-01-05 17:00:00

Останні новини

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Читати

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

Читати

Феномен емоційного інтелекту.  Технологія розвитку

Феномен емоційного інтелекту. Технологія розвитку

Читати