Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала

Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала

На фото: Емма Софілканич, Лариса Андрела, Валентина Бойко, Ельвіра Приходько

Чи доводилося вам бувати на Свалявщині? Цей закарпатський край зачаровує: мальовничі гірські краєвиди Карпат, благодатний клімат, букові й смерекові ліси, цілющі мінеральні джерела і неймовірне багатоманіття культур...

Наприкінці січня цього року «Всесвітці» випала нагода погостювати на Закарпатті, у Свалявському краї. На запрошення керівника методичного кабінету відділу освіти Свалявської райдержадміністрації Ельвіри Приходько головний редактор інформаційно-видавничої агенції «Освіта України» Валентина Бойко взяла участь у засіданні районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.

Це була чудова нагода ознайомити освітян з основними освітніми проектами агенції – науково-методичним фаховим часописом «Всесвітня література в сучасній школі», сайтом та вебінарною платформою. Говорили про те, яким має бути сучасний медіасервіс для вчителя, як зробити його більш ефективним. У такій справі, як зазначила Валентина Михайлівна, надзвичайно важливою є співпраця і з учителями, і з  методистами.

Такої ж думки й методист української мови і літератури та зарубіжної літератури райметодкабінету Лариса Андрела: перш ніж йти до вчителів методисту необхідно ознайомитися з останніми публікаціями у фахових періодичних виданнях або на інших ресурсах.

Районним методобʼєднанням учителів зарубіжної літератури керує Емма Софілканич, учитель Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3. Вона розповіла, що наш журнал «Всесвітня література в сучасній школі» передплачує багато років поспіль, більше того – його ще передплачувала її мама – також учитель зарубіжної літератури. Що казати, приємно, що «Всесвітка» є незмінним помічником не одного покоління вчителів!

Підбиваємо підсумки зустрічі: вчителі отримали, сподіваємося, потрібну інформацію й примірники фахового журналу; методист – добірку його номерів за рік; керівник методкабінету – останні випуски «Інформаційного збірника для директора школи та завідувача дитячого садка». Натомість у редакцію їдуть закарпатські смаколики, унікальна книжка «Свалявщина у переказах і легендах» від авторки Лариси Андрели, а головне – маємо прекрасні враження від спілкування з колегами й надію на співпрацю.

Отримувати анонси про вебінари, майстер-класи, тренінги та авторські розробки уроків можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці.
Передплатити/придбати  «Всесвітню літературу в сучасній школі»  та «Інформаційний збірник для директора школи та завідувача дитячого садка» можна у рубриці "Передплата", а також, звернувшись за телефонами: 067-952-3476, 050-737-4696, або надіславши запит електронною поштою vsesvitka@ukr.net чи повідомлення у Фейсбуці

Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала Творчі плани – професійні зустрічі, або Як «Всесвітка» у Свалявському краї гостювала
Опубліковано 2019-02-04 23:36:00

Останні новини

Прийоми застосування хмари слів на уроці літератури

Прийоми застосування хмари слів на уроці літератури

Читати

Мистецький салон  «Жінок коханих імена»

Мистецький салон «Жінок коханих імена»

Читати

Крок до НУШ: Ранкові зустрічі з Полліанною

Крок до НУШ: Ранкові зустрічі з Полліанною

Читати