Мистецький салон «Жінок коханих імена»

Мистецький салон  «Жінок коханих імена»

Розкрити новий погляд на людину, життєві цінності в мистецтві, висвітлити світове значення творчості Петрарки, Рафаеля Санті, Бетховена можна під час позакласного заходу «Жінок коханих імена», надрукованому у  «Всесвітній літературі в сучасній школі» № 2, 2019.  Щоб навчити дітей сприймати і розуміти художні полотна та музичні твори, вчителька зарубіжної літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 28 Тетяна Лук᾽яненко пропонує відкрити мистецький салон.

Так у колі однодумців, небайдужих до високої поезії, класичної музики та живопису, буде цікаво проводити бесіди, брати участь в інсценуваннях, розвиваючи емоційність та вправляючись у культурі мовлення. Непомітно мине час, і діти, наснажені й натхненні, з нетерпінням чекатимуть на нову зустріч.

Отримувати анонси про вебінари, майстер-класи, тренінги та авторські розробки уроків можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці.
Передплатити/придбати  «Всесвітню літературу в сучасній школі» та «Інформаційний збірник для директора школи та завідувача дитячого садка» можна у рубриці "Передплата", а також, звернувшись за телефонами: 067-952-3476, 050-737-4696, або надіславши запит електронною поштою vsesvitka@ukr.net чи повідомлення у Фейсбуці

Опубліковано 2019-02-07 17:15:00

Останні новини

Завдання із зарубіжної літератури до ДПА у 9 класі

Завдання із зарубіжної літератури до ДПА у 9 класі

Читати

Система контрольних робіт для 6 класу

Система контрольних робіт для 6 класу

Читати

РОЗІГРАШ Е-ПЕРЕДПЛАТИ НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ!

РОЗІГРАШ Е-ПЕРЕДПЛАТИ НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ!

Читати