Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав

Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав

Цей матеріал вийде у  «Всесвітній літературі в сучасній школі» (3, 2019).  Розширити кругозір дітей, перевірити рівень сприйняття художнього тексту та виховувати вдумливих читачів допоможе урок позакласного читання, на який завітає сам Льюїс Керролл, щоб  поставити кілька запитань, як-от:

  • Що ви знаєте про моє життя та мої захоплення?
  • Як ці речі пов’язані зі мною? (Предмети із чарівної скриньки предмети – театральна маска, набір цифр, азбука, Біблія, фотоапарат, кросворд, пензлик, шахи, дитячий більярд і м’ячик для гри в крокет, триктрак – зберігають таємниці письменника).
  • Чому мене до цього часу вважають найзагадковішим письменником Англії?
  • Які шахові фігури ви знаєте?
  • А які з цих фігур стали персонажами моєї книжки «Аліса в Задзеркаллі»?

Жанна Кушнір, учителька зарубіжної літератури Кременчуцького ліцею № 6 «Правобережний», крам уроку, підготувала й слайди, які можна завантажити на нашому сайті.

Завантажити слайди

Отримувати анонси про вебінари, майстер-класи, тренінги та авторські розробки уроків можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці.
Передплатити/придбати  «Всесвітню літературу в сучасній школі»  та «Інформаційний збірник для директора школи та завідувача дитячого садка» можна у рубриці "Передплата", а також, звернувшись за телефонами: 067-952-3476, 050-737-4696, або надіславши запит електронною поштою vsesvitka@ukr.net чи повідомлення у Фейсбуці.

Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав Шах і мат! Як Льюїс Керролл на урок позакласного читання завітав
Опубліковано 2019-03-04 17:30:00

Останні новини

Фізична географія Євразії

Фізична географія Євразії

Читати

21 березня – Всесвітній день поезії

21 березня – Всесвітній день поезії

Читати

Роль В. Шекспіра в розвитку англійської літератури і світового мистецтва

Роль В. Шекспіра в розвитку англійської літератури і світового мистецтва

Читати