Підсумки Конкурсу юних читців підбито!

Підсумки Конкурсу юних читців підбито!

Понад три місяці тому ІВА «Освіта України» започаткувала творчі змагання й запросила до участі школярів, які люблять літературу. Звісно, ми знали, що таких учнів у країні, що дала світові геніїв слова, чимало, проте результати перевершили  наші сподівання: на конкурс надіслали свої виступи 103 талановиті виконавці із сіл, містечок та міст різних регіонів України.

І ми справедливо вважаємо, що завдячувати за це треба вам, учителі. Це ви день у день, натхненно виконуючи свою роботу, долучаєте юнь до світового мистецтва, подорожуєте з учнями неосяжними просторами почуттів, емоцій та вражень. Так діти дорослішають, зростають духовно. Тому Україна має майбутнє. За це вам – наша шана!

15 березня добігло кінця голосування, і майже два тижні ми – оргкомітет конкурсу, по кілька разів переглядаючи відео учасників, визначали переможців у різних номінаціях, порівнювали, лічили, зводили статистику. І це було непросто, адже всі конкурсанти – творчі й талановиті діти – продемонстрували любов до поетичного слова і вразили артистизмом. Отже, спочатку мовою цифр:

  • 19.11.2018 р. – опубліковане оголошення про конкурс;
  • 87 днів – тривалість конкурсу;
  • 30.12.2018 р. – надійшло перше відео;
  • 13.03.2019 р. – оприлюднена 103-тя конкурсна робота;
  • 103 школярі 2–11 класів взяли участь у конкурсі;
  • 30 днів – тривало голосування;
  • 12 280 – загальна кількість голосів, відданих за всіх учасників;
  •  15 897 – загальна кількість переглядів виступів на ютуб-каналі (станом на 15.03.2019);
  • 33 хроніки конкурсу опубліковано у Фесбуці;
  • 31 320 – загальна кількість переглядів у Фесбуці.

Переможець, визначений шляхом смс-голосування,  отримає головний приз –  смартфон Meizu. Переможці в різних номінаціях будуть нагороджені моноподами для селфі, навушниками та книжками. Переможці та лауреати конкурсу отримають дипломи від ІВА «Освіта України».

Світильнянський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ» Київської області – школа, в якій навчається найбільша кількість конкурсантів  – 18 (!), здобула заохочувальний подарунок – передплату журналу «Всесвітня література в сучасній школі» на друге півріччя 2019 року. 

Уже оголошені призи, виписані дипломи переможців та лауреатів, і ми радо повідомляємо підсумки Конкурсу юних читців. Списки переможців та лауреатів у різних номінаціях надруковані в алфавітному порядку.

ПЕРЕМОЖЦІ

За підсумками смс-голосування

Іван Дудка, учень 9 класу Світильнянського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ» Київської області.

 За кількістю переглядів на ютуб, артистизм і художню подачу твору

Артемій Князєв, учень 6 класу Гребінківської гімназії Полтавської області.

У номінаціях «За артистизм» і «За художню подачу твору»

Данил Бегалі, учень  11  класу  (ІІ  курсу)  ВСП  НАУ  Слов’янський  коледж  НАУ  Донецької  області; 
Наталія Лук’янчук, учениця  10  класу  Новобілокоровицької  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  3  Житомирської  області; 
Ольга Мирончук, учениця  9  класу  Ємільчинської  гімназії  Житомирської  області; 
Лада Радченко, учениця  8  класу  Березівського  НВК  Сумської  області; 
Юлія Семочко, учениця  10  класу  Ямницького  ліцею  Ямницької  сільської  ради  ОТГ  Івано-Франківської  області; 
Діана Сергєєва, учениця  2  класу  Березівського  НВК  Сумської  області; 
Дарія Тарасенко, учениця  7   класу  Чаплинської  СШ  I–III  ступенів   Херсонської  області.

 У номінації «За художню подачу твору»

Дмитро Василишин, учень  8  класу  Яворівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  2  Львівської  області; 
Наталія Винарчик, учениця  11  класу  Яворівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  2  Львівської  області; 
Анастасія Голуб, учениця  9  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області; 
Софія Дульська, учениця  9  класу  Охтирської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  4  імені  Остапа  Вишні  Сумської  області.

У номінації «За артистизм»

Анастасія Білоус, учениця  10  класу  Старинської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Київської  області; 
Богдан Божевський, учень  8  класу  Добропільського  ЗСО  І–ІІІ  ступенів  №  2  Донецької  області;  
Дар’я Букіна, учениця  5  класу  Синельниківського  НВК  «ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»   Дніпропетровської  області; 
Анна Волобуєва, учениця  8  класу  Микільської  ЗОШ  Волноваського  району  Донецької  області,
Орина Івакіна, учениця  10  класу  Катеринівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Іллінівської  сільської  ради  Донецької  області;  
Марк Іорданов, учень 7 класу Мелітопольської СШ І–ІІІ ступенів № 23 Запорізької області;
Роман Коваленко, учень  9  класу  Десантненського  ЗЗСО  I–III  ступенів  Одеської  області;  
Надія Козаченко, учениця  2  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області; 
Віталій Колонтай, учень  9  класу  Шевченківського  НВК  Сумської  області;    
Віталій Кравченко, учень  9  класу  Сумської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  5; 
Анастасія Мосейчук, учениця 6 класу Новобілокоровицької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Житомирської області,
Володимир Ткач, учень  11  класу  Мар’є-Дмитрівської  опорної  ЗОШ  І  –  ІІІ  ступенів; 
Ярослава Цимбалюк, учениця  11  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області; 
Ірина Чала, учениця  7  класу  Шевченківського  НВК  Сумської  області;  
Єлизавета Шаровар, учениця  4  класу  ЗОШ  І–ІІІ  №  3  м.  Броварів  Київської  області;  
Поліна Яшна, учениця  9  класу  Чаплинської  спеціалізованої  школи  І–ІІІ  ступенів  Херсонської  області.

ЛАУРЕАТИ У НОМІНАЦІЯХ

За  художню  подачу  твору

Катерина  Бислова,  учениця  10  класу  Чаплинської  спеціалізованої  школи  І–ІІІ  ступенів  Херсонської  області;  
Крістіна  Гром,  учениця  10  класу  Новобілокоровицької  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  3  Житомирської  області;
Єлизавета  Потколенко,   учениця  9  класу  Жашківської  СШ  №  1  з  поглибленим  вивченням  окремих  предметів  Черкаської  області;  
Вікторія  Ярош,  учениця  8  класу  Бровківської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Житомирської  області.

За  артистизм

Едем  Арпаджиєв,  учень  4  класу  ЗОШ  І–ІІІ  №  3  м.  Броварів  Київської  області;  
Катерина  Бондаренко,  учениця  11  класу  (ІІ  курсу)  Олександрійського  педагогічного  коледжу  імені  В.  О.  Сухомлинського;  
Вікторія  Вакіна,  учениця  7  класу  Охтирської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  4  імені  Остапа  Вишні;  
Варвара  Варєнікова,  учениця  6  класу  Гребінківської  гімназії  Полтавської  області;  
Евеліна  Ващук,  учениця  5  класу  Бишівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів   Львівської  області;  
Каріна  Вечеря,  учениця  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Анастасія  Власович,  учениця  10  класу  Запорізької  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  «Основа»;  
Діана  Гаркушка,  учениця  10   класу  Мелітопольської  СШ  І–ІІІ  ступенів  №  23  Запорізької  області;  
Владислава  Голуб,  учениця  2  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Владислав  Гончар,  учень  7  класу  Синельниківського  НВК  «ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Дніпропетровської  області;  
Олександра  Гринь,  учениця  11  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Софія  Гриців,  учениця  7  класу  Свободненської  ЗШ  І–ІІІ  ступенів  Донецької  області;  
Марина  Гришко,  учениця  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Лілія  Гуменюк,  учениця  9  класу  Бишівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Львівської  області;  
Вікторія  Дем’яненко,  учениця  5  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Катерина  Дронь,  учениця  8  класу  Судилківської  ЗОШ  l–lll  ступенів   Хмельницької  області;  
Олександр  Духанов,  учень  9  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Вікторія  Зеленська,  учениця  11  класу  Вільногірської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  2  Дніпропетровської  області;  
Марія  Змійовська,  учениця  7  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне  Львівської  області;  
Руслан  Зубенко,  учень   Микільської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Донецької  області
Марія  Ільницька,  учениця  7  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне   Львівської  області;  
Ірина  Ільницька,  учениця  7  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне  Львівської  області;  
Аліна  Кіпоть,  учениця  10  класу  Микільської  ЗОШ  Донецької  області;  
Світлана  Ковальчук,  учениця  5  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Валерія  Корнієнко,  учениця  11  класу  Горностаївського  ЗПЗСО  №  1  імені  Героя  Радянського  Союзу  Цвіка  С.  С.;  
Олександра  Кундиловська,  учениця  10  класу  СЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  1  м.  Могилева-Подільського;  
Дарія  Курилко,  учениця  8  класу  Старинської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Київської  області;  
Катерина  Кухарчук,  учениця  10  класу  СЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  1  м.  Могилева-Подільського;  
Марія  Лебідь,  учениця  7  класу  Горностаївського  ЗПЗСО  №  1  імені  Героя  Радянського  Союзу  Цвіка  С. С.;  
Анастасія  Левченко,  учениця  8  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Василина  Лемко,  учениця  10  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне  Львівської  області;  
Яна  Ленько,  учениця  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Єлизавета  Лисканюк,  учениця  11  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Ольга  Лісовець,  учениця  7  класу  Горностаївського  ЗПЗСО  №  1  імені  Героя  Радянського  Союзу  Цвіка  С. С.;  
Марія  Ляшко,  учениця  7  класу  Заводської  ЗОШ  I–III  ступенів  №  1  Полтавської  області;  
Арсеній  Можейко,  учень  2  класу  Світильнянський  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ» Київської  області;
Лариса  Мулюкова,  учениця  11   класу  Мелітопольської  СШ  І–ІІІ  ступенів  №  23  Запорізької  області;  
Павло  Нагорний,  учень  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Петро  Нагорний,  учень  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Катерина  Нікітчина,  учениця  11  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Анастасія  Овчарук,  учениця  8  класу  Тополинської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Запорізької  області;  
Анастасія  Овчиннікова,  учениця  7  класу  Миролюбівської  ЗОШ;  
Олена  Окіс,  учениця  5  класу  Бишівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Львівської  області;  
Вікторія  Петрусь,  учениця  10  класу  Вахнівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Вінницької  області;  
Артем  Піддубний,  учень  8  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Ольга  Підлісна,  учениця  7  класу  Міцівецької  ЗОШ  І–ІІ  ступенів  Хмельницької  області;  
Анна  Попова, учениця  4  класу  ЗОШ  І–ІІІ  №  3  м.  Броварів  Київської  області;  
Діана  Придатко,  учениця  5  класу  Краснопільської  гімназії  Сумської  області;  
Софія  Присяжнюк,  учениця  5  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Дар’я  Резніченко,  учениця  11  класу  (ІІ  курсу)  Олександрійського  педагогічного  коледжу  імені  В. О. Сухомлинського;  
Лука  Савчук,  учень  7  класу  ІФПНВК  «Католицька  ЗШ  ІІ–ІІІ  ступенів  –  гімназія  св.  Василія  Великого»;  
Лідія  Салій,  учениця  11  класу  СЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  1  м.  Могилева-Подільського;  
Поліна  Самокиш,  учениця  8  класу  Синельниківського  НВК  «ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Дніпропетровської  області;  
Карина  Самчук,  учениця  11  класу  Мар’є-Дмитрівської  опорної  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів;  
Марія  Смірнова,  учениця  6  класу  ЗОШ  №  3  м.  Білгорода-Дністровського   Одеської  області;  
Іван  Стокальський,  учень  5  класу  Шевченківського  НВК  Сумської  області;  
Іван  Сутчак,  учень  9  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне  Львівської  області;  
Марія  Таран,  учениця  4  класу  ЗОШ  І–ІІІ  №  3  м.  Броварів  Київської  області;  
Тетяна  Темченко,  учениця  8  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Софія  Тисяченко,  учениця  5  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Ангеліна  Ткаченко,  учениця  2  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Юлія  Удовиченко,  учениця  7  класу  Охтирської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  4  імені  Остапа  Вишні;  
Катерина  Черепанова,  учениця  2  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Матвій  Черкасов,  учень  4  класу  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  №  3  м.  Броварів  Київської  області;  
Станіслав  Чернишов,  учень  4  класу  школи  №  3;  
Наталія  Чернявська,  учениця  8  класу  Світильнянського  НВК  «ЗОШ   І–ІІІ  ступенів  –  ДНЗ»  Київської  області;  
Дарʼя  Шаройко,  учениця  8  класу  Запорізької  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  «Основа»;  
Анастасія  Шевчук,  учениця  5  класу  ОНЗ  «Баранівська  гімназія»  Житомирської  області;  
Ольга  Ярешко,  учениця  7  класу  Калинівської  ЗОШ  І–ІІІ  ступенів  Київської  області;  
Мар'ян  Яцик,  учень  7  класу  Верхньогусненського  НВК  с.  Гусне  Львівської  області.

Переможці конкурсу отримають призи й дипломи.
Лауреати конкурсу отримають дипломи.
Переможці конкурсу та лауреати, які навчаються в одній школі, отримають дипломи поштою разом із призами.
Дипломи лауреатів конкурсу надійдуть на електронні адреси.
Нагороди будуть надіслані протягом тижня.

Опубліковано 2019-04-01 13:24:00

Останні новини

Уроки з власним ароматом

Уроки з власним ароматом

Читати

Дидактичний мультимедійний контент для початкової школи «KM MEDIA Еd Рrofi» – сучасний вітчизняний електронний засіб навчання

Дидактичний мультимедійний контент для початкової школи «KM MEDIA Еd Рrofi» – сучасний вітчизняний електронний засіб навчання

Читати

Використання античного інтертексту в творчій парадигмі Ліни Костенко: інтенції, традиції, новаторство

Використання античного інтертексту в творчій парадигмі Ліни Костенко: інтенції, традиції, новаторство

Читати