Астрід Ліндгрен. «Пеппі Довгапанчоха»

Астрід Ліндгрен. «Пеппі Довгапанчоха»

Скільки Пеппі навчаються у вашому класі? А в школі? Спробуйте разом з учнями знайти однокласників, які мають спільні риси з цією рудоволосою дівчинкою. Виявиться, що кожна дитина є щирою, веселою й прагне дарувати радість іншим.

У дитинстві Астрід Ліндгрен була оточена фольклором, і багато жартів, казок, історій, що вона чула від батька чи від друзів, лягли потім в основу її творів. Любов до книжок і читання, як вона зізналася згодом, виникла на кухні у Крістін, з якою вона дружила. Саме Крістін долучила Астрід до дивовижного, що хвилює, світу, в який можна було потрапляти, читаючи казки. Вразлива Астрід була приголомшена цим відкриттям, а пізніше і сама опанувала  мистецтво слова.

У «Всесвітній літературі в сучасній школі» (4, 2019)надрукований урок за твором Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгупанчоха», що обіцяє зустріч з дивовижними пригодами героїні, яка вміє зробити життя цікавим для всіх дітей, хто з нею знайомиться. Крім того,  Ніна Косенко, учителька зарубіжної літератури Краснопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів, що на Вінничині, пропонує більше дізнатися про Пеппі Довгупанчоху й схарактеризувати її.

Отримувати анонси про вебінари, майстер-класи, тренінги та авторські розробки уроків можна на нашій сторінці ВСЕСВІТКА –  науково-методичний журнал у Фейсбуці.

Передплатити/придбати  «Всесвітню літературу в сучасній школі»  та «Інформаційний збірник для директора школи та завідувача дитячого садка» можна у рубриці "Передплата", а також, звернувшись за телефонами: 067-952-3476, 050-737-4696, або надіславши запит електронною поштою vsesvitka@ukr.net чи повідомлення у Фейсбуці. 

Опубліковано 2019-04-15 17:15:00

Останні новини

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Павло Мовчан: «Перед Словом усі рівні». До 80-річчя від дня народження

Читати

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

12 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка. Кілька цитат для творчих читачів

Читати

Феномен емоційного інтелекту.  Технологія розвитку

Феномен емоційного інтелекту. Технологія розвитку

Читати